Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Jak już informowaliśmy 25 czerwca 2021 roku uroczystym apelem zakończyliśmy rok szkolny 2020/21. Był to czas podsumowania trudnych zmagań ze szkołą w czasie pandemii. Pomimo tych trudnych warunków udało się wiele wyzwań zakończyć sukcesem. To właśnie od roku 2020/21 w naszej szkole funkcjonuje jedyny w powiecie sokólskim oddział przygotowania wojskowego, stworzony decyzją Ministra Obrony Narodowej oraz wyposażony w specjalistyczny sprzęt i umundurowanie z dotacji MON. Nadal, pomimo wielu utrudnień pandemicznych w naszej szkole mogą uczyć się piłkarki i piłkarze ręczni realizując swoje treningi w ramach jedynego na poziomie ponadpodstawowym Ośrodka Szkolenia Piłki Ręcznej. Szkoła już od kilku lat zaprasza do siebie uczniów z Białorusi, których marzeniem jest realizacja nauczana w języku polskim.

W mijającym roku szkolnym nie zabrakło uczniów odnoszących sukcesy w różnorodnych dziedzinach: artystycznej, naukowej i sportowej, działających w środowisku lokalnym i odnoszących sukcesy w nauce. To właśnie oni otrzymali nagrody w trakcie podsumowania roku szkolnego (ich sukcesy wymienimy w kolejnym poście). Było to możliwe dzięki hojności wielu sponsorów. Dziękujemy Wam za zaangażowanie w promocję nauki i aktywności naszych uczniów.

Największe podziękowania kierujemy do Radosława Kalinowskiego i Sklepu/Hurtowni „Mrówka”. Równie gorąco dziękujemy Poczcie Polskiej i Ubezpieczeniom Pocztowym a także bankom: Bankowi Spółdzielczemu w Dąbrowie Białostockiej oraz pracownicom dąbrowskiego oddziału Banku PEKAO. Dziękujemy także Radzie Rodziców (w tym wszystkim rodzicom, którzy opłacili składkę) i osobiście Przewodniczącej Rady Rodziców Dorocie Rutkowskiej oraz sklepowi ELDOM. Szczególne podziękowania należą się także wszystkim, którzy przekazali 1% podatku na naszą szkołę. Za nagrody książkowe dla trójki najlepszych uczniów dziękujemy Powiatowi Sokólskiemu.