Sukces w konkursie ogólnopolskim

Miło mi poinformować, iż uczennica klasy III dąbrowskiego liceum, Katarzyna Toczyłowska uzyskała I nagrodę w ogólnopolskim konkursie literackim.

Katarzyna napisała pracę pod tytułem „Szklana” o tematyce  podróże w pandemii. Utwór realizujący  prozę poetycką  został wybrany spośród  121 prac, które wpłynęły  na Ogólnopolski Konkurs Literacko-Fotograficzny „(Pod)różne historie”.

Konkurs jest organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku i Towarzystwo Działań Twórczych „Talent” w Białymstoku.

Prace oceniało  jury w składzie: Maria Bartnickadoradca metodyczny j. polskiego Miejskiego Ośrodka Doradztwa Metodycznego w Białymstoku,Grażyna Wiesława Dawidowicz – doradca metodyczny j. polskiego Miejskiego Ośrodka Doradztwa Metodycznego w Białymstoku,

Tomasz Filipowicz – pracownik Filii nr 4 Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku

Uczennica uzyskała różnorodne nagrody.

Serdecznie gratuluję.

Tekst: Urszula Puczyńska                                                  Zdjęcia: Katarzyna Toczyłowska