Pospacerujmy po szkole

Kochani! Mamy dla was coś ekstra! Można nawet powiedzieć, że nawet super ekstra! W tej chwili poniżej umieszczony zostanie wirtualny spacer po naszej szkole. Będzie to okazja dla jednych na poznanie nowej, nieznanej szkoły, zaś dla drugich na podróż sentymentalną po miejscu w którym pozostało serce i sporo wspomnień. A więc zapraszamy…. No może za chwilę. Bo warto przedstawić osobę, która stworzyła to dzieło. Krzysztof Bartnik z Krakowa to szalenie zdolny i pracowity młody człowiek na progu swojej artystyczno- fotograficznej kariery. Tysiące zdjęć, ich połaczeń i mrówcza praca tak przedstawił się Krzysztof Bartnik, którego znajdziecie na https://www.facebook.com/kbart.foto/.A teraz jego dzieło. Zapraszamy do zwiedzania szkoły. Absolwentom klasy 8 i ich rodzicom przypominamy o możliwości zorganizowania niewirtualnego spaceru po szkole, po zgłoszeniu tego faktu do sekretariatu szkoły, telefonicznie : 85 7121 124 lub mailowo: liceum@data.pl Jednocześnie informujemy, iż materiał będzie na bieżąco uzupełniany i aktualizowany.

Oto i on:

https://app.lapentor.com/sphere/dabrowa-bialostocka-szkola