„Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy” – nabór

W związku z realizacją projektu pn. „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy” informujemy, iż z dniem 3 lutego br. rusza nabór kandydatów na zajęcia dodatkowe podnoszące kompetencje kluczowe oraz dodatkowe zajęcia wyrównawczez przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych w ramach projektu.
Termin naboru wniosków upływa 17.02.2021 r. (środa). Do tego dnia uczeń powinien złożyć dokumenty rekrutacyjne w sekretariacie szkoły.

Poniżej podajemy link do strony Powiatu Sokólskiego z zamieszczoną informacją o naborze i dokumentacją rekrutacyjną.
http://sokolka-powiat.pl/2021/02/03/ogloszenie-o-naborze-kandydatow-na-zajecia-dodatkowe-podnoszace-kompetencje-kluczowe-oraz-dodatkowe-zajecia-wyrownawcze-z-przedmiotow-ogolnoksztalcacych-i-zawodowych-w-ramach-projektu-pn-k-2/http://sokolka-powiat.pl/2018/09/17/ogloszenie-o-naborze-kandydatow-zajecia-dodatkowe-podnoszace-kompetencje-kluczowe-oraz-dodatkowe-zajecia-wyrownawcze-przedmiotow-ogolnoksztalcacych-zawodowych-ramach-projektu-pn-k/