Podwójna Korona w Zespole Szkół im. Generała Nikodema Sulika w Dąbrowie Białostockiej

22 stycznia 2021 roku Podlaski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy opublikował klasyfikacje końcowe rozgrywek Licealiady w grach zespołowych szkół ponadpodstawowych za rok szkolny 2019/2020.  Późniejsze zakończenie rywalizacji spowodowane było stanem pandemii i częściowym ograniczeniem pracy szkół oraz zmianą organizacji pracy tych placówek. W rozgrywkach piłki ręcznej zwyciężyli w obu kategoriach (dziewcząt i chłopców) uczniowie Zespołu Szkół im. gen. Nikodema Sulika w Dąbrowie Białostockiej. Trenerem obu zwycięskich zespołów jest Mirosław Tokajuk.  Gratulujemy!

Mistrzowie Licealiady w piłce ręcznej chłopców : Jakub Akacki, Makar Sebastian, Kosakowski Mateusz, Paweł Jackiewicz, Groch Kacper, Kamiński Jakub, Antonik Łukasz, Bałdowski Paweł, Szczesnowicz Adam, Chojnacki Marcin, Tryzna Patryk, Patryk Ponikarczyk, Denis Oleinik,

Skład zwycięskiej ekipy dziewcząt: Julia Stypułkowska, Joanna Ryszkiewicz, Julia Oszmian, Urszula Okurowska, Paulina Czerżyńska, Izabela Szczykowska, Paulina Bienasz, Gabriela Godlewska, Izabela Kulik, Katarzyna Kozłowska, Weronika Dziełak, Oliwia Ryszkiewicz, Julia Bienasz, Klaudia Sulima.

               Jest to kolejny sukces drużyn sportowych Zespołu Szkół w Dąbrowie Białostockiej, który po podwójną koronę sięgnął już w roku szkolnym 2015/2016.