Lista kandydatów zakwalifikowanych do klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Białostockiej

12/08/2020 Inne

 

Klasa prawniczo – medialna

 

1. Biłda Dominika
2. Czekało Oliwia
3. Dziełak Klaudia Nikola
4. Horbach Yuliya
5. Hruzheuskaya Hanna
6. Jurgielewicz Patrycja
7. Kochanowska Paulina
8. Kozłowska Ewelina
9. Krotoszyńska Kinga
10. Liashchevich Karalina
11. Łabieniec Patryk
12. Mazheika Alena
13. Minets Milena
14. Muskivets Dzmitry
15. Paszko Wiktoria
16. Pauliukevich Mikhail
17. Pigiel Beata
18. Skhelda Heorhi
19. Skomin Anna
20. Smahur Viktoryia
21. Stankevich Sofya
22. Szczypiński Kacper
23. Verzhynskaya Sofya
24. Verzhynskaya Yuliya
25. Yudzina Anastasiya
26. Yurkevich Aliaksandra
27. Zambrowska Aleksandra
28. Ziankovich Darya
29. Żałoba Kamila
30. Żdanuk Wiktoria

Klasa politechniczno – medyczna

 

1. Antonik Paweł
2. Fiedorczyk Karol
3. Gasparewicz Dominika
4. Halicka Paulina
5. Hrynkiewicz Bartosz
6. Hukałowicz Milena
7. Ivanchik Ivan
8. Jałoszewska Justyna
9. Januszkiewicz Tomasz
10. Kalinowski Karol
11. Karpienia Karolina
12. Kirejczyk Wiktoria
13. Klimasheuski Raman
14. Kopeć Oliwia
15. Kulhawik Anna
16. Laskowska Natalia
17. Łapicz Paulina
18. Łazuk Amelia Maria
19. Mandziej Kornelia
20. Malewicz Bartosz
21. Pawełko Elwira
22. Rysiejko Katarzyna Kinga
23. Seliazniova Alina
24. Shkelda Roman
25. Stankiewicz Anna
26. Stankiewicz Jakub
27. Stroczkowski Stanisław
28. Sulik Jakub
29. Sutuła Aleksandra
30. Szymczyk Katarzyna
31. Tarasewicz Olaf
32. Turel Amelia
33. Uściłowicz Piotr
34. Ziental Szymon
35. Żdanuk Julia

 

Klasa 1c – Oddział Przygotowania Wojskowego

 

1. Bienasz Hubert
2. Bienasz Krzysztof
3. Bojarzyński Mateusz
4. Brynda Bartłomiej
5. Bućko Maria
6. Czygier Amelia
7. Derdoń Patrycja
8. Haraszkiewicz Kinga
9. Hawrylik Mateusz
10. Jackiewicz Natalia
11. Kanoza Grzegorz
12. Karpienia Norbert
13. Karpiński Sebastian
14. Kowieski Paweł
15. Kozioł Gabriela
16. Mancewicz Natalia
17. Marcińczyk Łukasz
18. Polkowska Daria
19. Ryszkiewicz Marta
20. Sanik Jakub
21. Sepko Karolina
22. Siemienowicz Julia
23. Snarska Weronika
24. Stremkowska Patrycja
25. Świderski Paweł
26. Ugolik Dominika
27. Wyrzykowski Patryk Michał
28. Zaniewski Szymon
29. Żemajduk Natalia
30. Żurkowska Weronika