„Holocaust w historii mojej rodziny” – międzynarodowy konkurs rozstrzygnięty

Z wielką przyjemnością informuję, że prace przygotowane na międzynarodowy konkurs „Holocaust w historii mojej rodziny” przez uczniów i absolwentów naszego liceum – HANNĘ HALENKĘ (kl. Ib) oraz MATEUSZA CZARKOWSKIEGO i PAWŁA MASŁOWSKIEGO (kl. IIIb) zostały zakwalifikowane do kolejnego etapu. W dniach 15 – 29.08. 2020 r. uczestnicy projektu z Polski, Niemiec, Białorusi, Ukrainy i Rosji wezmą udział w warsztatach na Białorusi (Brześć).
Organizatorzy konkursu:
Kultur- und Bildungsprojekte e.V. (Niemcy);
Instytucja społeczno-informacyjna „Warsztat przedsiębiorczości umiejętności i dobre praktyki w zakresie zrównoważonego rozwoju regionalnego ”;
Warsztaty historyczne imienia Leonida Levina;
Fundacja Tolerancji «Толеремо».
SERDECZNIE GRATULUJĘ!

Dorota Budzińska