Wigilia i paczka żywnościowa w internacie

Okres przedświąteczny w internacie wiąże się ze zorganizowaniem zbiórki pieniędzy na wybrany szlachetny cel. W tym roku postanowiliśmy wesprzeć  samotnie mieszkającą panią Jadwigę z Różanegostoku. Za kwotę około 120 złotych zakupiona została paczka żywnościowa. Było to dla kobiety dużą, miłą niespodzianką.

Drugim wydarzeniem była Wigilia, ze względu na sporą ilość uczniów, zorganizowana w tym roku w formie stołu szwedzkiego.

W trakcie Wigilii wręczone zostały nagrody w konkursie na najładniej udekorowaną świątecznie salę. W tym roku zwyciężył pokój 40, drugie miejsce zajął pokój 42, a trzecie miejsce pokój 30.

Dziękujemy Dyrekcji oraz księdzu za przybycie, odegranie roli jury w konkursie i ufundowanie nagród, paniom kucharkom za przygotowanie pysznej kolacji oraz dziewczętom z klas pierwszych za przygotowanie deklamacji wierszy.

Tekst i zdjęcia: K. Haponik