Zespół Szkół w Dąbrowie Białostockiej zwycięzcą Mistrzostw Szkół Ponadpodstawowych Powiatu Sokólskiego w Piłce Ręcznej dziewcząt .

20.11.2019 odbył się coroczny turniej o Puchar Starosty Sokólskiego. Do rywalizacji przystąpiły trzy szkoły z Powiatu Sokólskiego. Bezapelacyjnie zwyciężyły nasze szczypiornistki wygrywając bardzo wysoko swoje spotkania. Drugie miejsce zajęły dziewczyny z ZSR w Sokółce a trzecie przypadło drużynie z Zespołu Szkół w Sokółce. Najskuteczniejszą zawodniczką zawodów została Julia Oszmian zdobywczyni 12 bramek. Najlepszą bramkarką uznano Julię Stypułkowską. Wszystkim uczestnikom gratulujemy ambicji, determinacji i woli walki i życzymy dalszych sukcesów. Zespół Szkół w Dąbrowa składa serdeczne podziękowania Starostwu Powiatowemu w Sokółce za objęcie patronatem corocznego turnieju oraz sfinansowanie nagród: pucharów, medali i statuetek.
tekst : Mirosław Tokajuk