Wizyta w Grecji w ramach projektu „Królowa jest tylko jedna – Matematyka”

Kolejny etap projektu „Królowa jest tylko jedna – Matematyka” został zrealizowany. Wyjazd nauczycieli do Grecji (25-28 czerwca 2019), do zaprzyjaźnionego Liceum w Ierapetra miał za zadanie poszerzyć konteksty matematyczne w odniesieniu do innych przedmiotów (biologia, geografia) oraz życia a także przygotować wizytę młodzieży zaplanowaną w okresie 28 październik – 1 listopad 2019 roku. W wyjeździe projektowym z polskiej strony uczestniczyli: dyrektor Jarosław Budnik oraz nauczyciele Edyta Ołdziejewska – Budnik oraz Elżbieta Kondracka. Grupa z dąbrowskiego liceum chciałaby podkreślić wielki profesjonalizm organizatorów greckiej mobilności a także wielkie zaangażowanie zarówno w realizację projektu, jak i w opiekę nad nami. Wiemy, iż październikowy przyjazd młodzieży będzie wspaniałym świętem dla wszystkich uczestników projektu. Wielkie podziękowania dla Eleni Xylouri, Ioannis Fanourakis, Georgios Poulis, Sofia Kontaxaki, Georgios Arvanitidis, Doris Fanourakis, Despoina Dretaki, Amelia Charitou oraz wielu innym, których spotkaliśmy na swojej drodze. Niebawem opublikujemy kolejne informacje dotyczące wyjazdu.