Podlaska stolica piłki ręcznej

Co najmniej kolejne dwa lata Ośrodek Szkolenia Piłki Ręcznej pozostanie w Zespole Szkół w Dąbrowie Białostockiej. Podobnie jak i w ramach wcześniejszej oceny nasza szkoła pozostaje jedynym w województwie podlaskim na poziomie szkół ponadgimnazjalnych OSPR-em. Tym samym „Program dofinansowania ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej zadań z obszaru wspierania szkolenia sportowego i współzawodnictwa młodzieży związanych ze szkoleniem młodzieży uzdolnionej sportowo w ośrodkach działających ze wsparciem jednostek samorządu terytorialnego” będzie realizowany w okresie od 1 września 2019 do 30 czerwca 2021. Po dokonaniu oceny pozostajemy w gronie 112 szkół w Polsce realizujących program.

Więcej informacji:
http://ospr.edu.pl/aktualnosci/szkoly-ospr-2019-2021.html