Mateusz Czarkowski w ogólnopolskim finale Turnieju Wiedzy Pożarniczej

25 kwietnia 2019 w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu odbyły się eliminacje wojewódzkie XLII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Turniej ma na celu propagowanie wśród uczącej się młodzieży zasad szeroko pojętego bezpieczeństwa.

Naszą szkołę, jak i powiat sokólski,  reprezentował uczeń klasy 2 B Mateusz Czarkowski, który pokonał uczestników z całego województwa, zajmując podobnie jak w eliminacjach powiatowych pierwsze miejsce.

W dniach 30 maja – 1 czerwca br. w m. Złoty Potok koło Częstochowy Mateusz będzie reprezentował nasze województwo w eliminacjach centralnych.

Gratulujemy pierwszego miejsca i życzymy dalszych sukcesów.

Tekst i zdjęcia: Jan Bieluk

 

Zdjęcia ze zmagań w Ciechanowcu można obejrzeć pod linkiem:

https://sokolka.tv/index.php/14678-trzymajmy-kciuki-za-naszych-zdjecia