STRZELAMY – POMAGAMY! Turniej charytatywny dla Adriana Raszczuka

18 stycznia 2019 hala Zespołu Szkół wypełniła się po brzegi. Tłumnie przybyli mieszkańcy wzięli udział w imprezie charytatywnej zorganizowanej dla Adriana Raszczuka, naszego absolwenta, który cierpi na nieoperacyjny guz pnia mózgu. Celem wydarzenia było zebranie pieniędzy na pobyt Adriana i jego rodziny w klinice w Wiedniu, gdzie ma odbyć się operacja. Niewątpliwą gratką był rozegrany po raz pierwszy w historii mecz przyjaźni pomiędzy drużynami Dębu (piłka nożna) i Szczypiorniaka (piłka ręczna). Nie było przegranych; kibice żywiołowo oklaskiwali obie drużyny. Można było również strzelić bramkę burmistrzowi Dąbrowy Białostockiej. W przerwach między strzelaniem goli odbywały się licytacje przedmiotów i usług oferowanych przez miejscowych darczyńców. Na łasuchów czekały przepyszne ciasta i ciasteczka. Wieczór upłynął w sympatycznej atmosferze, która zaowocowała pokaźną sumą pieniędzy.
Dzień później, 19 stycznia, w kinie „Lotos” fani Fify rozegrali turniej komputerowy. Za jego organizację odpowiadał Piotr Radziwon z serwisu komputerowego „Krówka” w Dąbrowie Białostockiej. Również i tego dnia puszki zapełniły się konkretnymi pieniędzmi na leczenie Adriana.
Łącznie zebrana została kwota ponad 9 tysięcy złotych (w jej skład weszły również pieniądze z dwóch „Hot-dogowych czwartków”).

Aktualne informacje na temat stanu zdrowia Adriana i przebiegu leczenia dostępne są na stronie FB:
https://www.facebook.com/Adi-walczy-z-nowotworem-268387750513508/

Zapraszamy do obejrzenia relacji foto i wideo:
https://sokolka.tv/index.php/13725-strzelamy-pomagamy-to-udana-akcja-pomocy-adrianowi-z-plebanowiec-film-i-zdjecia

https://isokolka.eu/dabrowa-bialostocka/27627-strzelamy-pomagamy-takiej-akcji-w-dabrowie-bialostockiej-jeszcze-nie-bylo-wideo-foto

https://sokolka.tv/index.php/13726-turniej-fifa-na-duzym-ekranie-to-nastepna-czesc-akcji-charytatywnej-strzelamy-pomagamy-dla-adriana-raszczuka-film-i-zdjecia

https://isokolka.eu/dabrowa-bialostocka/27630-milosnicy-gry-w-fifa-19-pomagaja-adrianowi-foto

Zachęcamy do wzięcia udziału w licytacjach na FB, gdyż w dalszym ciągu potrzebne są pieniądze na bieżące wydatki związane z pobytem Adriana zagranicą, a później na jego rekonwalescencję:

https://www.facebook.com/groups/588792801564403/

W imieniu Organizatorów: Eliza Masłowska