Podsumowanie osiągnięć I półrocza r. szk. 2017/18 – ciąg dalszy

20/03/2018 AktualnościInne

Osiągnięcia artystyczne

1. miejsce w konkursie teatralnym „Patriotyzm dawniej i dziś”, który został zrealizowany wspólnie przez Wojewodę Podlaskiego, Podlaskie Kuratorium Oświaty oraz Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku w ramach programu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego „NIEPODLEGŁA”. Zwycięzcy, to grupa uczniów: Maciej Budnik, Joanna Haponik, Karolina Maja Jadeszko, Zuzanna Jurgilewicz, Michał Kuźma, Patrycja Oliwia Lipska, Julian Malinowski, Paweł Masłowski, Michalina Silwonik, Weronika Sołtys, Samanta Świetlicka, pracujący pod opieką Krystyny Kopańko.
*
• 2. m. – Adam Budziński w III Powiatowym Konkursie Plastycznym „KAMIENNA STARA – MAŁA OJCZYZNA GENERAŁA NIKODEMA SULIKA”;
• 3. m. Katarzyna Sutuła w III Powiatowym Konkursie Plastycznym „KAMIENNA STARA – MAA OJCZYZNA GENERAŁA NIKODEMA SULIKA”;
• 4. m. – Mateusz Czarkowski w III Powiatowym Konkursie Plastycznym „KAMIENNA STARA – MAŁA OJCZYZNA GENERAŁA NIKODEMA SULIKA”;
*
• 2. m. – Joanna Haponik w VI Powiatowym Konkursie Piosenki Żołnierskiej;
• 4. m. – Samanta Świetlicka w VI Powiatowym Konkursie Piosenki Żołnierskiej.

Osiągnięcia sportowe

Piłka Ręczna Chłopców

• I miejsce w XVI Pucharze Podlasia w Piłce Ręcznej Chłopców – Siemiatycze 08.-10.12.2017. Drużyna zwyciężyła w następującym składzie: Patryk Wilczyński, Olaf Lewkowicz, Krystian Rudzik, Adam Lewkowicz, Kacper Groch, Adam Przytuło, Mateusz Kosakowski, Marcin Citko, Marek Kamliński, Sebastian Makar, Sebastian Pers, Jonatan Fiedorowicz, Miłosz Zawadzki, Paweł Jackiewicz, Krystian Konstańczuk. Trener: Mirosław Tokajuk
Wyróżnienia indywidualne: Marcin Citko został królem strzelców, Miłosz Zawadzki – najlepszy zawodnik turnieju, Patryk Wilczyński – najlepszy zawodnik drużyny.

Taekwon-do

Trener Tomasz Leszkowicz
• 1. m. Maciej Budnik w Pucharze Polski Juniorów i Seniorów w kategorii indywidualnych walk mężczyzn, Mykanów 2018;
• 1. m. Patrycja Lipska w układach formalnych Junior w XIII Profesjonalnej Lidze Taekwon-do, Sokółka 2018;
• 2. m. Maciej Budnik w International Taekwon –do Christmas Cup w Mińsku na Białorusi w kategorii indywidualnych walk mężczyzn do 56 kg.;
• 2. m. Hubert Mackało w International Taekwon –do Christmas Cup w Mińsku na Białorusi w kategorii indywidualnych walk mężczyzn, do 62 kg.
• 2. m. Hubert Mackało w Latvian Taekwon –do ITF Cup 2018 w kategorii indywidualnych walk mężczyzn do 62 kg, Ryga 2018;
• 2 m. Hubert Mackało w Profesjonalnej Lidze Taekwon-do w kategorii układów juniorów;
• 3. m. Maciej Budnik w Latvian Taekwon –do ITF Cup 2018 w kategorii indywidualnych walk mężczyzn do 56 kg, Ryga 2018;
• 3. m. Patrycja Lipska w układach formalnych Juniorek w XII Profesjonalnej Lidze Taekwon-do, Jabłonna’2017;
• 3. m. Maciej Budnik w XIII Profesjonalnej Lidze Taekwon-do w kategorii układy juniorów, Sokółka 2018