Na kręglach i w Jumper Parku

Wycieczka z dn.19 marca 2018 roku z udziałem uczniów klas mundurowych była inna, niż wszystkie dotychczasowe. Ponieważ zazwyczaj krótkie podróże były zwiedzaniem, poznawaniem miejsc związanych głównie z profilem klasy, ta miała charakter typowo rekreacyjny. Tym razem celem podróży był Jumper Park i kręgielnia w Białymstoku.

Instruktor i trener  z Jumper Park pokazywał przewroty i salta, zachęcając młodzież do próbowania różnych rzeczy. Oczywiście próby powtórzenia nowo poznanych akrobacji nie zawsze wychodziły podobnie do tych instruktorskich, ale uczniowie świetnie się bawili. Kręgielnia była następnym punktem programu, który przyniósł młodzieży wiele zabawy i radości. Każdemu zdarzały się gorsze i lepsze rzuty a doświadczenie rywalizacji na kręglach nie odgrywało żadnej roli.

Młodzież wróciła zmęczona, ale szczęśliwa z przyjemnie spędzonego dnia. Wyraża ogromną wdzięczność chorążemu Januszowi Bielawskiemu za wspólnie spędzony czas i z niecierpliwością oczekuje kolejnego wyjazdu.

Natalia Łukaszewicz