Dzień Otwarty Komisariatu Policji w Dąbrowie Białostockiej

1 marca 2018 klasy maturalne uczestniczyły w Dniu Otwartym Komisariatu Policji w Dąbrowie Białostockiej. Uczniowie mieli okazję poznać codzienną pracę policjanta. Funkcjonariusze szczegółowo opowiadali, jak wygląda ich służba  oraz  najciekawsze sytuacje w  pracy. Bardzo starali się wyczerpująco odpowiedzieć na pytania młodzieży, w taki sposób by  ją zainteresować a przede wszystkim zaszczepić chęć służenia w policji. Uczniowie mogli również zobaczyć broń, jaką się posługują funkcjonariusze oraz pozostałe elementy wyposażenia policji. Na zakończenie spotkania młodzież została oprowadzona po komisariacie i mogła także sprawdzić, czym mundurowi poruszają się w terenie.

W ocenie młodzieży wycieczka była bardzo udana i pouczająca.

                                                                                                                      Tekst i zdjęcia Karolina Jadeszko