Bieg Tropem Wilczym pamięci żołnierzy wyklętych

W dniu 04 marca 2018 r. uczniowie klas mundurowych: Dominika Świerpiel, Weronika Sołtys, Karolina Soroka, Adam Żemajduk , Paweł Jackiewicz , Mateusz Bieluczyk wraz ze st.chor.szt. rezerwy SG Januszem Bielawskim wzięli udział w VI edycji Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym” na terenie Garnizonu Osowiec. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami. Niektórzy uczniowie zostali wyróżnieni w poszczególnych kategoriach : Adam Żemajduk III miejsce w kategorii mężczyzn,
Mateusz Bieluczyk II miejsce w kategorii młodzieży (a także II miejsce w całym biegu)
oraz Weronika Sołtys II miejsce i Dominika Świerpiel III miejsce w kategorii kobiet.
Nasze uczennice zapewniły także artystyczną oprawę tej uroczystości. Występ Magdaleny Wałejko, Agnieszki Kułak i Michaliny Silwonik na długo pozostanie w pamięci uczestników biegu i zaproszonych gości. Cieszymy się, że we współpracy z Garnizonem Osowiec udało się zrealizować imprezę, w której mieliśmy duży wkład.