Wigilia w internacie

Rokrocznie internat przygotowuje spotkanie wigilijne tuż przed wyjazdem młodzieży do domów na święta. 20 grudnia 2017 roku w towarzystwie zaproszonych gości jak zwykle podzieliliśmy się opłatkiem oraz złożyliśmy sobie życzenia. Rozstrzygnięto też dwa konkursy. Pierwszy na najładniej zaśpiewaną kolędę, gdzie w finale nie było przegranych- wszyscy uczestnicy dostali nagrody. Natomiast drugi konkurs to już nasza tradycja- chodzi o jak najpiękniejsze przystrojenie przez uczniów swoich sal akcentami świątecznymi. W tym roku pierwsze miejsce zdobyły dziewczyny     z pokoju 37 (Diana Walentynowicz i Natalia Piuta), zaś na drugim miejscu uplasowali się ze swoją pomysłową dekoracją chłopcy z pokoju 39 (Kacper Polkowski i Kamil Guziejko). Trzecie miejsce zdobyły dziewczyny z pokoju 28 (Wiktoria Woronowa i Anastazja Sawicka), a czwarte pokój 29    w składzie: Marta Rogowska, Andżelika Sienkiewicz i Ania Zamojska.