Osiągnięcia rok szkolny 2016/2017

04/01/2018 InneOsiągnięcia

Osiągnięcia ogólnopolskie

Karolina Budnik, Patrycja Jasińska, Dominika Sutuła

  • Uczestniczki finału centralnego (III etap) Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności (opiekun Jarosław Budnik)

Karolina Grygorczyk

  • III m. w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory” (opiekun Jarosław Budnik)

Justyna Ławrynowicz

  • VI m. w Ogólnopolskiej Olimpiadzie „Myśli Jana Pawła II” (opiekun ks. Jakub Budkiewicz)

Patrycja Oliwia Lipska

  • I m. w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Fraszka”

Oliwia Harackiewicz

  • Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Sienkiewiczowskiego „Henryk Sienkiewicz. W 170. rocznicę urodzin i 100. rocznicę śmierci” organizowanego przez Komitet Główny OLiJP przy IBL PAN w Warszawie (opiekun – Edyta Ołdziejewska – Budnik);

Michał Topolewski

  • VI m. w VI Łomżyńskim Konkursie Matematycznym (opiekun Joanna Skórska);
  • Wyróżnienie w IV Konkursie Matematycznym Politechniki Białostockiej(opiekun Magdalena Syperek);

 

Osiągnięcia wojewódzkie

Magdalena Wałejko

  • 1. m. w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Współczesnej

Sylwia Czarnecka

  • III m. w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”;Michalina Silwonik
  • III m. w XXIV Wojewódzkim Konkursie Piosenki i Poezji Patriotycznej w Suwałkach(opiekun Krystyna Kopańko);

Oliwia Harackiewicz

  •  IV m. w województwie w XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego English High Flier.

Magdalena Milewska

  • VI m. w XXIV Wojewódzkim Konkursie Piosenki i Poezji Patriotycznej w Suwałkach(opiekun Krystyna Kopańko);

Mateusz Żmurda, Adam Żemajduk, Dominika Świerpiel

  •  III m. na FORUM KLAS MUNDUROWYCH WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO 2017, sprawdzającym wiedzę z zakresu działalności służb mundurowych podległych MSWIA

Karol Harasim, Marcin Grygo, Karol Haponik

  • III m. w konkursie „Sprawni jak żołnierze – 2016” (opiekun Piotr Nakoneczny)

 

Osiągnięcia powiatowe

Izabela Kirejczyk

  • I m. w V Powiatowym Konkursie Piosenki Żołnierskiej (opiekun Krystyna Kopańko)

Adam Budziński

  • I m. w II Powiatowym Konkursie Plastycznym „Życie Generała Nikodema Sulika”

Mateusz Łantowski

  • II m. w Powiatowym Konkursie Historycznym „Generał Nikodem Sulik i polski czyn zbrojny w okresie II wojny światowej” (opiekun Krzysztof Malinowski)

Julia Grabińska 

  • II m. w „Master of Words” (opiekun Elżbieta Kondracka)

Magdalena Wałejko

  • III m. w V Powiatowym Konkursie Piosenki Żołnierskiej

Mateusz Łantowski

  • III m. w powiatowym Konkursie Języka Angielskiego i Rosyjskiego „Poliglota” (opiekun Mirella Stupak)

Magdalena Milewska

  • VI m. w V Powiatowym Konkursie Piosenki Żołnierskiej (opiekun Krystyna Kopańko)