Młode liderki Dominika i Natalka rozwiązały projekt „X”

W miesiącach październik-grudzień 2016 dwie uczennice naszego liceum Dominika Chodziutko oraz Natalia Dziemiach uczestniczyły w szkoleniu „Młodzi Liderzy” organizowanym przed Stowarzyszenie „Faros”. Dziewczyny co drugi tydzień jeździły na weekendowe warsztaty do Tykocina gdzie zdobywały wiedzę w zakresie komunikacji, negocjacji, technik NLP, liderstwa oraz fotografii i występów na scenie. Celem szkolenia  było przygotowanie  projektu, który przyniesie korzyści  lokalnej społeczności.  Projekt dziewczyn o nazwie „Projekt X” składał się z dwóch części: kiermaszu oraz wprowadzenia do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego świątecznej atmosfery . Dziewczyny pozyskały sponsorów na materiały do ozdób i wraz z liczną grupą uczniów naszego liceum, drużyną harcerską „Gladius” oraz „Astat”, a także  przy pomocy wielu organizacji lokalnych przygotowały  ozdoby, które zostały sprzedane na kiermaszu 11 grudnia 2016 roku . Łącznie, Dominika i Natalia zebrały 1500zł, które przekazały dla rodziny osoby  potrzebującej z terenu Dąbrowy Białostockiej.  Kilka dni później, również przy pomocy naszych uczniów, dziewczęta ozdobiły szpitalny oddział ZOL. Punktem kulminacyjnym, a zarazem kończącym szkolenie była gala, która odbyła się 17 grudnia w Białymstoku.

KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera  KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera KODAK Digital Still Camera