Anita i Filip czyli cząstka Europy w Dąbrowie…

Od początku września przebywają z nami wolontariusze EVS realizujący program wolontariatu europejskiego. Są to Anita z Gruzji i Filip z Francji. Anita jest zainteresowana wszystkim, co ją otacza. Wręcz pali się do działania. I ma ciekawe pomysły. Lubi kręcić filmy i prawdopodobnie coś ciekawego stworzy w trakcie najbliższego roku.  Pierwszy dzień wolontariatu zbiegł się z jej urodzinami (co jest widoczne na zdjęciach). Filip to z zamiłowania sportowiec, interesują go gry zespołowe a w szczególności futsal i piłka ręczna. Z wykształcenia jest historykiem i liczy na wspólne zajęcia w postaci koła historycznego po angielsku oczywiście. Jednym słowem fajna ekipa. Do tego mentorzy: Ela Kondracka i Maciej Sulik oraz nasza białostocka koordynatorka Paulina. Myślę, że będzie się działo… (co nieco już się zaczęło). Czekamy na wasze sugestie i propozycje.

20160905_14105420160905_14100520160905_141042