Sukces w konkursie językowym

Dnia 9-go marca 2016 odbyła się XVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego English Ace. Wzięło w niej udział blisko 7 tys. uczniów z 304 szkół. Z naszej szkoły udział wzięło 16 uczniów pod opieką zespołu nauczycieli języka angielskiego: Pani Joanny Pigiel, Elżbiety Kondrackiej i Mirelli Stupak.

Najlepszy wynik osiągnęła uczennica klasy 3c Weronika Daria Krahel, która zajęła 3-cie miejsce w kraju i 1-wsze miejsce w województwie w kategorii klas trzecich ponadgimnazjalnych. Na uwagę zasługują też dobre wyniki innych uczniów, którzy znależli się w pierwszej dziesiątce w klasyfikacji wojewódzkiej: Przemysław Białomyza z klasy 3b, Oliwia Harackiewicz z 2c, Aleksandra Raducha z 2c, Milena Baranowska z 3c.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy, a zdobywczyni pierwszego miejsca również nagrodę organizatora konkursu – Łowcy Talentów Jersz. Serdecznie gratuluję i zapraszam uczniów do kolejnych edycji konkursu.

Opiekun konkursu Mirella Stupak