Najlepsze w województwie piłkarki ręczne z Dąbrowy Białostockiej

Nasze szczypiornistki trzeci raz z rzędu sięgnęły po prymat w naszym województwie. Pod wodzą trenera Mirosława Tokajuka zwyciężyły w turnieju finałowym i w trakcie całych rozgrywek nie zaznały goryczy porażki. Świadczy to o tym, że już teraz istnieją silne fundamenty pod budowę jeszcze silniejszej drużyny w ramach Ośrodka Szkolenia Piłki Ręcznej funkcjonującego od pół roku w naszej szkole oraz tworzonej od września 2016 roku klasy sportowej. Poniżej prezentujemy wyniki finału, który odbył się  6 kwietnia 2016 roku:

ZS Dąbrowa Białostocka – ZS Siematycze 30:10 (17:2)
IV LO Białostok – II LO Łomża 24:16 (9:8)

Mecz o 3 miejsce:
ZS Siematyczne – II LO Łomża 21:22 (6:14)

Mecz o 1 miejsce:
ZS Dąbrowa Białostocka – IV LO Białystok 20:22 (10:6)

ZS Dąbrowa Białostocka – 1 miejsce

IV LO Białystok – 2 miejsce

II LO Łomża – 3 miejsce

ZS Siematycze – 4 miejsce

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.