Ośrodek Szkoleniowy Piłki Ręcznej w Zespole Szkół już działa…

W dniach 5-8.11.2015 grupa uczniów naszej szkoły brała udział w  Makroregionalnych Konsultacjach Piłki Ręcznej chłopców w ramach programu Ośrodków Szkoleniowych Piłki Ręcznej realizowanych przez naszą szkołę we
współpracy Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce. Zajęcia odbywały się w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale. Oprócz naszej drużyny w Konsultacjach uczestniczyli uczniowie szkól ponadgimnazjalnych z województw: Łódzkiego, Mazowieckiego i Lubelskiego. Wciągu dnia odbywały się  dwa treningi  plus zajęcia na basenie i z fizjoterapeutą a także testy sprawności fizycznej Noszczaka i BIP Test.Skład naszej ekipy:Mateusz Jurgilewicz-kapitan, Karol Haponik, Mateusz Łabieniec,Rafał Czygier,Patryk Gliniecki,Wojciech Michałowski, Mateusz
Bruszewski,Piotr Karbowski,Adrian Słomiński,Paweł Kowalczyk oraz opiekunowie : Mirosław Tokajuk i Tomasz Sztukowski. Była to pierwsza spośród konsultacji w której uczestniczyli nasi uczniowie dzięki utworzeniu w szkole Ośrodka Szkoleniowego Piłki Ręcznej – na poziomie szkół ponadgimnazjalnych jedynego w województwie. Kolejne wyjazdy już wkrótce.

20151106_115626 media 012 media 022 media 025