Konkurs, Konkurs, Konkurs …

Informujemy, iż z okazji uroczystych obchodów Dnia Patrona Szkoły Generała Nikodema Sulika przygotowaliśmy kilka ciekawych konkursów dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Po raz czternasty organizowany będzie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu sokólskiego i augustowskiego  „Konkurs Historyczny : Generał Nikodem Sulik oraz polski czyn zbrojny w czasie II wojny światowej „. Regulamin XIV Konkursu Historycznego.

Już po raz czwarty organizujemy także IV Konkurs Piosenki Żołnierskiej , w którym nie zabraknie zarówno piosenek żołnierskich, jak i patriotycznych. Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Kartę zgłoszeniową oraz regulamin konkursu zamieszczamy poniżej:

KARTA_DOBRA         regulamin15

Po raz pierwszy na Dzień Patrona Szkoły zaplanowane zostało rozstrzygnięcie  konkursu plastyczny na portret przedstawiający Generała Nikodema Sulika. Adresatami konkursu jest młodzież gimnazjalna i ponadgimnazjalna z terenu powiatów sokólskiego i augustowskiego. Poniżej regulamin i karta zgłoszeniowa:

regulamin plastyczny

Zapraszamy do udziału . Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!!!