Stypendia dla uzdolnionych przyznane.

W ramach „Lokalnego programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych dla których organem prowadzącym jest Powiat Sokólski” Starosta Piotr Rećko przyznał stypendia 16 uczniom z Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Białostockiej. Są to:

1. Karolina Budnik

2. Ewa Czerżyńska

3. Michał Topolewski

4. Justyna Ławrynowicz

5. Jakub Sztukowski

6. Natalia Dziemiach

7. Aleksandra Dzietczyk

8. Joanna Czerżyńska

9. Kinga Jurgielewicz

10. Joanna Piruta

11. Kamila Łomoć

12. Emilia Woźniewicz

13. Agnieszka Marcińczyk

14. Mieszko Czaplejewicz

15. Mateusz Łantowski

16. Gabriela Sztukowska

Stypendia zostały przyznane na okres od 1 września 2015 do 31 stycznia 2016 roku. Uroczyste wręczenie zawiadomień o przyznaniu stypendiów odbędzie się na uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej w dniu 13 października 2015 roku o godz. 11.15. Nagrodzonym gratulujemy !!!