Ruszają eliminacje do „Ekstraklasy matematycznej”.

W poprzednim roku szkolnym były atrakcyjne nagrody od wielu sponsorów (w tym Bank Zachodni WBK oraz Starostwo Powiatowe w Sokółce). Liczymy, że i w tym roku ich nie zabraknie. Zgodnie z regulaminem prawo do udziału w tegorocznej „Ekstraklasie Matematycznej” będzie przysługiwać 10 uczniom (spoza byłej III klasy), którzy zajęli najlepsze miejsca w tegorocznej edycji. Oznacza to, iż Patryk Walenciej, Karolina Budnik, Joanna Piruta, Robert Marcińczyk, Mieszko Czaplejewicz, Kinga Kozłowska, Maciej Sićko, Agnieszka Jurczak, Agnieszka Kopeć, Agnieszka Żuk zakwalifikowali się do tegorocznej edycji. Od nich zależy czy pozostaną w konkursie, czy też nie. W tym roku planujemy rozszerzenie liczby uczestników do 20 oraz po każdej edycji (kolejce) omawianie zadań które sprawiły najwięcej problemów. Zapraszamy na wielki test matematyczny, który będzie eliminacją do konkursu „Ekstraklasy Matematycznej” który odbędzie się w dniu  22 października 2015 roku na 6 godzinie lekcyjnej w pracowni nr 16.

OGLOSZENIE