Lista kandydatów przyjętych do klas pierwszych w roku szkolnym 2015/2016.

03/07/2015 Inne

Lista kandydatów do klasy pierwszej Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Białostockiej

  1. Achimowicz Paweł
  2. Andrejczyk Filip
  3. Andronik Kamil
  4. Aramowicz Aneta
  5. Asanowicz Róża
  6. Baranowski Łukasz
  7. Bekisz Anna
  8. Bobowik Maciej
  9. Bogdan Katarzyna
  10. Bonsza Jakub
  11. Borko Julita
  12. Borkowska Kinga
  13. Bronakowska Ilona
  14. Budziński Adam
  15. Chodkiewicz Paulina
  16. Chodziutko Dominika
  17. Czerżyńska Ewa
  18. Czyrska Agnieszka
  19. Dziemiach Natalia
  20. Gabryańczyk Paulina
  21. Giba Agnieszka
  22. Giełażyn Magdalena
  23. Gładczuk Franciszek
  24. Gnidziejko Dominika
  25. Gryciuk Gabriela
  26. Hakało Martyna
  27. Haponik Joanna
  28. Huterska Gabriela
  29. Jadeszko Karolina
  30. Jasińska Patrycja
  31. Kalenik Michał
  32. Karpienia Filip
  33. Karpińska Natalia
  34. Kirej Sylwia
  35. Kirejczyk Aleksandra
  36. Kopańko Izabela
  37. Kopeć  Klaudia
  38. Kopeć Aneta
  39. Kopeć Klaudia
  40. Kopeć Marcin
  41. Krahel Wiktoria
  42. Kułak Oliwia
  43. Kundziewicz Krzysztof
  44. Łabieniec Aleksandra
  45. Łantowski Mateusz
  46. Ławrynowicz Justyna
  47. Marchel Patrycja
  48. Marcińczyk Edyta
  49. Marcińczyk Kacper
  50. Marcińczyk Monika
  51. Martens Tacjan
  52. Matel Julia
  53. Mazewska Ewelina
  54. Meger Seweryn
  55. Mężyńska Dominika
  56. Micun Sandra
  57. Miezianko Ewelina
  58. Milewska Magdalena
  59. Mośkiewicz Milena
  60. Mozolewski Michał
  61. Mucha Ernest
  62. Niedźwiecka Monika
  63. Olchanowska Katarzyna
  64. Panasewicz Joanna
  65. Parfien Marcin
  66. Puciłowski Marcin
  67. Rzodkiewicz Aneta
  68. Radziwon Patryk
  69. Reut Kinga
  70. Siedzik Sylwia
  71. Sołtys Weronika
  72. Soroka Karolina
  73. Sulik Edyta
  74. Sulima Michał
  75. Supiński Patryk
  76. Sutuła Dominika
  77. Sutuła Katarzyna
  78. Szczęch Adam
  79. Sześciuk Diana
  80. Sztukowska Aneta
  81. Sztukowska Gabriela
  82. Szymczyk Gabriel
  83. Szymczyk Piotr
  84. Tomaszewska Ewelina
  85. Topolewski Michał
  86. Wałuszko Arkadiusz
  87. Wilczyński Bartosz
  88. Zarzecka Patrycja
  89. Zdankiewicz Piotr
  90. Zujko Karolina
  91. Żdanuk Patryk
  92. Żółtko Piotr

Osoby, które złożyły kopie świadectw i zaświadczeń z OKE zobowiązane są do złożenia oryginałów w/dokumentów  do dnia 07 lipca (wtorek) 2015r. do godz. 15.00!

 

Lista kandydatów do klasy pierwszej Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Dąbrowie Białostockiej

  1. Bierko Anna
  2. Danilczyk Natalia
  3. Dąbrowski Kamil
  4. Garbecka Diana
  5. Gliniecki Patryk
  6. Hejko Cezary
  7. Łozowski Andrzej
  8. Mańczuk Kacper
  9. Remba Gerard
  10. Ruducha Katarzyna
  11. Sidorowicz Dawid
  12. Siedzik Sylwia
  13. Siemienowicz Damian
  14. Szczęch Adam
  15. Szczęch Jarosław
  16. Sześciuk Diana
  17. Waszkiewicz Przemysław
  18. Wnukowski Piotr

Osoby, które złożyły kopie świadectw i zaświadczeń z OKE zobowiązane są do złożenia oryginałów w/dokumentów  do dnia 07 lipca (wtorek) 2015r. do godz. 15.00!