Trzymamy kciuki za Karolinę…

Karolina Budnik uczennica naszej szkoły od 17 maja 2015 roku przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski w Spale, gdzie przygotowuje się do najważniejszego startu w tym roku – Mistrzostw Świata w Jesolo (Włochy). W trakcie pobytu w Spale można spotkać przedstawicieli innych dyscyplin np. Mistrzów Świata w siatkówce, czy reprezentację łyżwiarzy szybkich. Reprezentacja Polski w taekwon-do w najbliższy poniedziałek (25.05.15) uda się do Włoch. Występ Karoliny będzie miał miejsce w sobotę 30 maja 2015 roku. Konkurencja w zawodach będzie bardzo silna, ponieważ w kategorii Karoliny (walki do 45 kg.) startują 22 zawodniczki z całego świata (np. z Nowej Zelandii, Paragwaju, Argentyny, Kanady, Paragwaju, Rosji itd) . Informacje na żywo można będzie śledzić na serwisie internetowym http://pztkdlive.pl/ . Reprezentacja Polski liczy 32 osoby – zawodniczki i zawodnicy, startujący w kategoriach juniorskich  i seniorskich.

ślubowanie 2015 200ślubowanie 2015 173