Karol Harasim – nasz reprezentant w bejsbolu

Karol Harasim, uczeń Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Białostockiej jest reprezentantem kadry Polski w bejsbolu. Pomimo że dołączył do grupy niecałe dwa lata temu, na jego koncie jest już wiele sukcesów. Jednym z nich jest, mający miejsce w ostatnim tygodniu, wyjazd z reprezentacją do Pragi. Karol uczestniczył tam wraz z drużyną narodową w zgrupowaniu, a następnie turnieju bejsbolowym. Oprócz kadry Polski w zawodach brało udział również 16 innych państw, ale Polacy wygrywając z 3 zespołami ostatecznie uplasowali się na 5 miejscu. To bardzo dobry wynik biorąc pod uwagę to, że w naszym kraju ten sport nie cieszy się dużym zainteresowaniem. Życzymy Karolowi dużo sukcesów i spełniania się w roli bejsbolisty! Przypominamy, iż Karol z powodzeniem uprawia także inną dyscyplinę, startując w licealiadzie w piłce ręcznej chłopców.

Karol Harasim