Dzień Otwarty w Zespole Szkół – zapraszamy gimnazjalistów

27 kwietnia 2015 roku grupa ponad 140 gimnazjalistów odwiedziła Zespół Szkół im. Generała Nikodema Sulika w Dąbrowie Białostockiej. Uczniowie ostatnich klas przybyli z gimnazjów w Dąbrowie Białostockiej, Lipsku, Nowym Dworze, Różanymstoku, Augustowie, Sokółce i Jaświłach. Zaprezentowana została oferta Liceum Ogólnokształcącego i Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Dąbrowie Białostockiej. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż w prezentacji klasy mundurowej wspierali szkołę jej partnerzy, czyli Podlaski Oddział Straży Granicznej – Placówka w Nowym Dworze, 18 Pułk Rozpoznawczy z Białegostoku oraz Wojewódzka Komenda Uzupełnień. Zaprezentowane zostały także wszystkie szkolne profile, przygotowana została część artystyczna w wykonaniu młodzieży i rozliczne konkursy dla gimnazjalistów. Uczniowie gimnazjum mogli także poznać ofertę klasy wielozawodowej, jednocześnie częstując się wypiekami przygotowanymi przez kucharzy i uczestnicząc w pokazie fryzjerstwa. Swoje stoiska przygotowały także Ochotniczy Hufiec Pracy z Wasilkowa i Podlaskie Centrum Sportów Walki z Dąbrowy, gdzie uczą się i ćwiczą uczniowie Zespołu Szkół. Oglądając szkołę, można było zapoznać się z ofertą internatu oraz postrzelać na szkolnej strzelnicy.

DSCF5983 DSCF6010 DSCF6012 DSCF6027 DSCF6049 DSCF6050 DSCF5964 DSCF5979