Pierwszy dzień wiosny w naszej szkole

Pierwszy dzień wiosny w naszej szkole przebiegał w duchu sportowym, klasy pierwsze i drugie rozegrały sportową rywalizację w koszykówce. Młodzież sama sędziowała rywalizację swoich kolegów i koleżanek. Po zaciętym boju zwycięstwo odniosły klasy politechniczne (II B i I B), przed klasą medialno-prawniczą II D. Dla zwycięzców Rada Rodziców ufundowała słodkie nagrody mające zrekompensować ubytek kalorii. W trakcie trwania meczów istniała także okazja do obejrzenia na teleskopie zaćmienia słońca, z czego skorzystali uczniowie szkoły, nauczyciele i jedna z klas szkoły podstawowej.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA