Akcja kanapkowa

Dnia 11.02.2015 w ramach projektu Zapobiegania nadwadze i otyłości oraz chorobom przewlekłym poprzez edukację w zakresie żywienia i aktywności fizycznej została przeprowadzona kolejna akcja kanapkowa pod hasłem Jedz zdrowe kanapki będziesz piękny i gładki w naszej szkole. Uczniowie z koła żywieniowego przygotowali około 100 kanapek, które bardzo szybko wyprzedano. Akcja miała na celu uświadomienie i pokazanie uczniom, że drugie śniadanie powinno stanowić pełnowartościowy posiłek dający energię na resztę dnia spędzanego w szkole. Akcję kanapkową poprzedziło utworzenie gazetki o tematyce zdrowego odżywiania, którą wykonali także uczniowie z koła żywieniowego.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA