6 stypendiów Zarządu Województwa Podlaskiego dla uczniów naszej szkoły

W ramach projektu Wsparcie stypendialne dla uzdolnionych uczniów 2013-2014 Zarząd Województwa Podlaskiego rozdał 230 stypendiów dla uzdolnionych uczniów w kwocie 4000 złotych każde. Stypendia w Liceum Ogólnokształcącym w Dąbrowie Białostockiej zostały wręczone 14 listopada 2014 roku osobiście przez Wicemarszałka Województwa Podlaskiego Pana Mieczysława Baszko. Miło nam poinformować, że 6 z nich przypadło uczniom naszej szkoły w osobach:

1. Łukasza Szmidta
2. Małgorzaty Krysiuk
3. Emilii Woźniewicz
4. Joanny Piruty
5. Mieszka Czaplejewicza
6. Joanny Baranowskiej

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA