I kolejka Ekstraklasy Matematycznej za nami…

Rozpoczęły się testowe zmagania z Ekstraklasą Matematyczną, w których już pierwsza kolejka przyniosła sporo niespodzianek. Pierwszym liderem matematycznych zmagań został Bartek Gniedziejko. Gratulujemy. Następna kolejka rozegrana zostanie pod koniec listopada. Poniżej prezentujemy wyniki – uzyskane przez poszczególne osoby punkty zostały podzielone, aby uzyskać wyniki w skali 0-3 pkt. – zgodnie z ligowymi zasadami:

1. Gniedziejko Bartłomiej (3 pkt)
2. Kopeć Robert (2 pkt)
3. Konstańczuk Paweł (2 pkt)
4. Kunicka Karolina (2 pkt)
5. Walenciej Patryk (2 pkt)
6. Marcińczyk Robert (2 pkt)
7. Kozłowska Kinga (2 pkt)
8. Budnik Karolina (2 pkt)
9. Piruta Joanna (2 pkt)
10. Kukuć Tomasz (1 pkt)
11. Horosz Mateusz (1 pkt)
12. Jurczak Agnieszka (1 pkt)
13. Żuk Agnieszka (1 pkt)
14. Czarkowski Marek (1 pkt)
15. Kopeć Agnieszka (1 pkt)
16. Sićko Maciej (1 pkt)
17. Czaplejewicz Mieszko (1 pkt)
18. Krahel Weronika (0 pkt)