Dzień Edukacji Narodowej

15 października 2014 roku na hali sportowej Zespołu Szkół im. Generała Nikodema Sulika odbył się uroczysty apel z okazji obchodów Dnia Edukacji Narodowej. W naszej szkole był on bardzo wyjątkowy ponieważ w jego trakcie pożegnano odchodzących na emeryturę wieloletnich pracowników szkoły: Panią Profesor Helenę Szymańską i Pana Profesora Bernarda Ostrowskiego. Smaczku uroczystości dodało to, iż w role uczestników akademii wcielili się nauczyciele naszej szkoły odgrywając zabawne skecze. Całość przygotowała Pani Krystyna Kopańko. Z okazji święta zostały wręczone nagrody wyróżniającym się nauczycielom, w tym nagrodę Starosty Sokólskiego otrzymała Pani Krystyna Kopańko i Pan Mirosław Tokajuk. Ważnym wydarzeniem było także wręczenie stypendiów dla uczniów uzdolnionych ufundowanych przez Starostę Powiatu Sokólskiego. Stypendia wręczyła Wicestarosta Pani Alicja Rysiejko składając również życzenia zgromadzonym uczniom i nauczycielom z okazji ich święta. Poniżej fotograficzna dokumentacja tego wydarzenia:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA