Międzyklasowy turniej koszykówki

Zachowaj równowagę, czyli zdrowe podejście do życia

W ramach projektu Zapobieganie nadwadze i otyłości oraz chorobom przewlekłym poprzez edukację w zakresie żywienia i aktywności fizycznej 25 czerwca 2014 roku odbył się międzyklasowy turniej koszykówki zorganizowany przez uczniów naszej szkoły. W turnieju wzięło udział około 80 uczestników. Reszta szkoły kibicowała swoim drużynom. W składach drużyn znajdowali się chłopcy oraz dziewczyny, ilość zmian była nieograniczona.
I miejsce – klasa 1B
II miejsce – klasa 2E
III miejsce – klasa 2D
IV miejsce – klasa 2B

Królem strzelców został Łukasz Dadura. Zwycięzcy otrzymali nagrody okolicznościowe ufundowane przez dyrektora szkoły.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA