II miejsce w Polsce piłkarek ręcznych – Gratulacje!

II miejsce w Ogólnopolskim Finale Licealiady w Piłce Ręcznej Dziewcząt uzyskała drużyna z naszej szkoły. Po pokonaniu drużyny z województwa dolnośląskiego i porażce z przedstawicielem Opolszczyzny kluczowym w walce o medale był mecz z gospodyniami rozgrywek z Nowego Sącza oraz z drużyną z Mielca, który zakończył się zwycięstwem naszych dziewcząt, dzięki czemu osiągnęły one największy sukces w szkolnej historii szczypiorniaka. Do Nowego Sącza pojechała drużyna w mocno okrojonym składzie: Ewelina Marcińczyk, Izabela Borodziuk, Monika Kirejczyk, Izabela Godlewska, Joanna Czerżyńska, Agnieszka Marcińczyk i Natalia Odyniec (trener: Mirosław Tokajuk). Wyniki rozegranych przez nasze dziewczęta meczy:

LO Dąbrowa – Wrocław 14:12
LO Dąbrowa – Dobrzeń Wielki 11:14
LO Dąbrowa – Nowy Sącz 12:7
LO Dąbrowa – Mielec 14:10

Najskuteczniejszą w naszej drużynie została Joanna Czerżyńska, która zdobyła 14 bramek.

Gratulujemy!

DSC01844

DSC_1997