Wizyta gości z Mołodeczna i Kalwarii

Od dnia 21 maja do 24 maja 2014 roku z wizytą w naszej szkole przebywa delegacja z zaprzyjaźnionego Gimnazjum nr 3 w Mołodecznie. W programie pobytu znalazło się wspólne integracyjne ognisko w Trzyrzeczkach, połączone z niewątpliwym walorem edukacyjnym, jakim była informacja o Parku Biebrzańskim i realizowanych projektach służących zachowaniu przyrody w możliwie najlepszym stanie, wspólny udział w I Międzynarodowym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej oraz konferencji dotyczącej budowania programów współpracy. Podsumowaniem drugiego dnia pobytu była wspólna międzynarodowa dyskoteka. Jej wymiar był jeszcze szerszy jeśli dodać gości z Gimnazjum w Kalwarii na Litwie, którzy spędzili cały dzień (22 maja) wspólnie ze swoimi polskimi i białoruskimi przyjaciółmi. Uczniowie z Mołodeczna wraz ze swoimi opiekunami (uczniowie z Białorusi mieszkają u polskich rodzin) zwiedzili także muzeum lasu w Poczopku oraz uczestniczyli w paintballowych zabawach w Kużnicy Białostockiej. Warto podkreślić, iż tradycje wymiany młodzieży nasza szkoła kultywuje już od kilkunastu lat.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA