I Międzynarodowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

I Międzynarodowy Konkurs Piosenki Anglojęzycznej organizowany w Zespole Szkół im. Generała Nikodema Sulika w Dąbrowie Białostockiej przeszedł już do historii. Zgromadził wielu uczestników (33), którzy próbowali swoich sił, śpiewając w języku angielskim różnorodny repertuar. Występujących nagradzała oklaskami praktycznie pełna sala kinowa, zaś oceniało jury pod przewodnictwem Jerzego Tomzika – Dyrektora Białostockiego Studia Piosenki. Zdaniem uczestników i widzów konkurs stał na wysokim poziomie. Przechodząc do nagrodzonych należy zwrócić uwagę, iż zarówno I jak i III nagroda przypadła uczniom naszej szkoły Karolinie Kunickiej i Mieszkowi Czaplejewiczowi. II miejsce uzyskał zespół z Augustowa, w którym solistki Sandra Bożewicz, Julita Bożewicz i Oliwia Prawdzik zaśpiewały dynamicznie piosenkę Hallelujah. Wyróżnienia przypadły także  Katarzynie Szczesiul, Agacie Jacewicz oraz Weronice Słomie i Gabrieli Sujecie z Sokółki a także Weronice Boruch z naszej szkoły. Nagrodę publiczności otrzymała Ignas Labalaukis z Gimnazjum w Kalwarii. Gratulujemy.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA