Ze szkoły do pracy, czyli wizyta w Wyższej Szkole Policyjnej w Szczytnie

12 kwietnia 2014 roku 40 uczniów naszej szkoły, w szczególności rekrutujących się z klasy mundurowej i celnej, wzięło udział w wyjeździe do Wyższej Szkoły Policyjnej w Szczytnie. Wyjazd zorganizowany został w ramach projektu Ze szkoły do pracy, który jest realizowany przez Fundację GAMA, a w którym szkoła pełni rolę partnera. Zdaniem uczniów wyjazd był bardzo udany, tempo zwiedzania było bardzo duże, co niewątpliwie przełożyło się na pozytywną ocenę tego wydarzenia. Wyższa Szkoła Policyjna w Szczytnie w ramach realizowanego dnia otwartego zachęcała uczestników do rozważenia propozycji studiów w tej uczelni. Pobyt ilustrują zamieszczone poniżej zdjęcia, zaś za organizację wycieczki uczestnicy składają podziękowanie Pani Anecie Fiećko-Luty i Panu Andrzejowi Kamlińskiemu z Fundacji GAMA. Projekt „Ze szkoły, do pracy”/em> jest finansowany ze środków Unii Europejskiej, w jego ramach nasi uczniowie gościli w białostockim radiu i telewizji, Zakładzie Karnym i Podlaskim Oddziale Straży Granicznej. Na rzecz uczniów klas II prowadzone są w ramach projektu zajęcia z języka angielskiego, języka polskiego, matematyki i przedsiębiorczości.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA