Koniec wieńczy dzieło…

Dzień 25 kwietnia 2014 roku niewątpliwie pozostanie w pamięci maturzystów, którzy po raz ostatni spotkali się w klasach, aby otrzymać świadectwa ukończenia Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Białostockiej. Wręczenie świadectw poprzedził uroczysty apel, w trakcie którego najbardziej zasłużeni absolwenci szkoły otrzymali nagrody oraz listy gratulacyjne skierowane do rodziców. Odświętnie ubrani byli już uczniowie zapoznani zostali z procedurami w zakresie przygotowania i przeprowadzenia egzaminu maturalnego. Wspólne spotkanie na hali sportowej zakończył mecz piłki nożnej, w którym absolwenci szkoły pokonali 4:1 połączone siły nauczycieli i partnerów szkoły (w tym składzie Wiceburmistrz Dąbrowy Białostockiej – Dariusz Lipski oraz Kierownik WTZ – Andrzej Kamliński). Przyszłym maturzystom życzymy sukcesów na maturze i samych szczęśliwych wyborów dalszej drogi kształcenia.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA