Dzień otwarty w Zespole Szkół w Dąbrowie Białostockiej

15 kwietnia 2014, może trochę niefortunnie, bo tuż przed świętami, przed egzaminem gimnazjalnym i w trakcie ewaluacji zewnętrznej w dąbrowskim gimnazjum, odbył się dzień otwarty w Zespole Szkół im. Generała Nikodema Sulika w Dąbrowie Białostockiej. Pomimo wymienionych trudności dopisali gimnazjaliści z Dąbrowy Białostockiej, Lipska, Augustowa, Sokółki i Sidry za co chcielibyśmy podziękować zarówno opiekunom, jak i dyrektorom szkół. Program był bogaty, na początek występ z scence kabaretowej i piosence uczniów z grupy teatralnej Paradox, następnie pokaz musztry i samoobrony w wykonaniu uczniów klas mundurowych i celnej oraz zwiedzanie szkoły, a w jego trakcie wizyta na strzelnicy szkolnej połączona z możliwością oddania strzałów do tarczy. Był także punkt grupy anime, rozpoczynającej działalność w szkole. No i oczywiście współpracujący ze szkołą partnerzy: 18 Pułk Rozpoznawczy z Białegostoku wyposażony w broń, sprzęt i trenażer do strzelania komputerowego. Broń zobaczyć i potrzymać można było także u funkcjonariuszy Straży Granicznej z Placówki w Nowym Dworze. O karierze zawodowej oraz Narodowych Siłach Rezerwowych dało się usłyszeć na stoisku Wojskowej Komendy Uzupełnień z Białegostoku, zaś o karierze (a jakże) w ramach klasy wielozawodowej w punkcie utworzonym przez Ochotniczy Hufiec Pracy z Wasilkowa, w którym dziewczyny z zawodówki mogły uczesać uczestniczących w dniu otwartym gimnazjalistów (Pani Eli z OHP podziękowania za pyszne rogaliki). Składamy podziękowania wszystkim partnerom szkoły za udział w dniu otwartym i zapraszamy za rok.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA