Dzień otwarty w Zespole Szkół w Dąbrowie Białostockiej – zapraszamy gimnazjalistów

15 kwietnia 2014 w okresie poprzedzającym Święta Wielkanocne odbędzie się dzień otwarty dla gimnazjalistów w Zespole Szkół w Dąbrowie Białostockiej. Serdecznie zapraszamy zarówno gimnazjalistów jak i ich rodziców na prezentację szkoły. W programie przewidujemy między innymi akcent artystyczny, pokaz musztry i samoobrony w wykonaniu klas mundurowych i celnej, uczestnictwo funkcjonariuszy Straży Granicznej oraz Wojskowej Komendy Uzupełnień a także żołnierzy z 18 Pułku Rozpoznawczego z Białegostoku, możliwość udziału w strzelaniu na strzelnicy szkolnej, prezentację OHP i naturalnie spacer po szkole. Zaczynamy o godzinie 900, zaś drugie wejście będzie o godzinie 1200. Prosimy o telefoniczne lub mailowe potwierdzenie udziału w dniu otwartym (kontakt).

Poniżej prezentujemy zdjęcia z ubiegłorocznych dni otwartych w naszej szkole.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA