XV Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Sokólskiego w Ortografii

XV Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Sokólskiego odbyły się 27 marca 2014 roku w Zespole Szkół w Dąbrowie Białostockiej i … przeszły do historii. Dla potomności warto napisać, że zwyciężyła Joanna Pakuła uczennica Zespołu Szkół w Sokółce, II miejsce zajęła Anna Bernatowicz z Zespołu Szkół w Suchowoli, zaś III Robert Kopeć – uczeń naszej szkoły. Zdaniem piszących dyktando było bardzo trudne, co niewątpliwie można sprawdzić na dołączonym materiale. Dyktando przygotowały i nad całością czuwały nauczycielki języka polskiego z Zespołu Szkół w Dąbrowie Białostockiej.

Dyktando-1

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA