Polska w świetle nowych zagrożeń współczesnego świata

W dniu 26 marca 2014 roku w naszej szkole z wykładem pod tytułem Polska w świetle nowych zagrożeń współczesnego świata wystąpił pułkownik Eugeniusz Nikulin, wykładowca i prorektor Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Białymstoku. Pan pułkownik zwrócił uwagę na zawiłość konfliktu rosyjsko-ukraińskiego, jego podłoże oraz możliwe warianty zakończenia. Wykład dotyczył także innych zagrożeń współczesnego świata, roli takich krajów jak USA, Niemcy, Francja, Wielka Brytania czy Rosja oraz pozycji Polski na tle innych krajów pod względem potencjału militarnego. W spotkaniu z pułkownikiem Nikulinem uczestniczyli uczniowie klas III oraz pozostałych klas mundurowych.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA