Mamy Mistrza!

W dniu 19 marca 2014 roku w naszej szkole odbył się finał Licealiady Województwa Podlaskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej dziewcząt. Finał został poprzedzony rozgrywkami ligowymi, w trakcie których drużyna Zespołu Szkół im. Generała Nikodema Sulika w Dąbrowie Białostockiej prowadzona przez Mirosława Tokajuka wygrała wszystkie mecze. Z pozycji lidera i faworyta przystępowała do finału licealiady i nie zawiodła. Wygrała oba mecze na własnej hali, w tym ten decydujący z III LO z Łomży (18:16) – wielokrotnym triumfatorem tych rozgrywek, potwierdzając swoją dominację w województwie. Za najlepszą zawodniczkę turnieju uznano Izabelę Godlewską, najlepszą zawodniczką dąbrowskiej drużyny została Joanna Czerżyńska. Dziewczynom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA