Osiągnięcia 2013/14

01/01/2014 Osiągnięcia

Wioleta Kutniewska (II B)

  • Finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego (opiekun – Mirella Stupak);
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Fox (opiekun – Mirella Stupak);
  • IX miejsce na etapie wojewódzkim w konkursie English High Flier;
  • X miejsce na etapie wojewódzkim konkursu English Ace (opiekun – Mirella Stupak);

Karolina Kunicka (II B)

  • I miejsce w I Międzynarodowym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej;

Mieszko Czaplejewicz (I B)

  • III miejsce w I międzynarodowym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej;

Weronika Boruch (II D)

  • Wyróżnienie w II Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Patriotycznej Jeszcze Polska nie zginęła (opiekun – Krystyna Kopańko);

Barbara Kuc (II B)

  • III miejsce w III Wojewódzkim Konkursie Piosenki Rosyjskiej pod tytułem Песня в шляпе (opiekun – Krystyna Kopańko);

Aneta Sienkiewicz (II D)

  • I miejsce w wojewódzkim konkursie dla szkół średnich na esej Czy Romanowi Dmowskiemu należy się pomnik? organizowanym przez wydział Historyczno-Socjologiczny i Instytut Pamięci Narodowej (opiekun – Mirosław Hańczaruk);

Justyna Piruta (II D)
Karol Skibicki (II D)
Magdalena Kowalczuk (II D)
Aneta Sienkiewicz (II D)
Konrad Bućko (II A)

  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym Krąg organizowanym przez Wydział Nauk Historycznych i Społecznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej Pokolenie w Warszawie (opiekun – Mirosław Hańczaruk)

Justyna Piruta (II D)

  • II miejsce oraz indeks na studia historyczne w Wojewódzkim Konkursie Historia Białegostoku i województwa podlaskiego organizowanym przez Instytut Historii i Socjologii Uniwersytetu w Białymstoku (opiekun – Mirosław Hańczaruk)

Patrycja Ponikarczyk (II A)

  • XII miejsce w Wojewódzkim Konkursie Historia Białegostoku i województwa podlaskiego organizowanym przez Instytut Historii i Socjologii Uniwersytetu w Białymstoku (opiekun – Mirosław Hańczaruk)

Karol Skibicki (II D)

  • XIV miejsce w Wojewódzkim Konkursie Historia Białegostoku i województwa podlaskiego organizowanym przez Instytut Historii i Socjologii Uniwersytetu w Białymstoku (opiekun – Mirosław Hańczaruk)

Robert Kopeć (II B)

  • III miejsce w XV Mistrzostwach Powiatu Sokólskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Ortografii (opiekun – Dorota Budzińska)