Projekt W klimacie fin de siecle w Krakowie i Dąbrowie – zakończony uroczyście

W dniu 27 listopada 2013 roku na hali sportowej odbyła się konferencja podsumowująca realizację projektu W klimacie fin de siecle w Krakowie i Dąbrowie finansowanego przez Fundację PZU (15 000 złotych), Firmie AB Auto Adama Borysiewicza (1 000 złotych) i wkład własny uczestników w wysokości łącznej 2 000 złotych. Wnioskodawcą projektu była Fundacja GAMA, zaś jego autorkami nasze szkolne nauczycielki języka polskiego. One także w ramach wolontariatu przeprowadziły 8 zajęć z kultury młodopolskiej oraz wyselekcjonowały w formie testowej grupę 45 uczniów. W ramach projektu „wybrańcy” wyruszyli śladami Wyspiańskiego na wycieczkę do Krakowa. Wyjazd przyniósł same pozytywne emocje, co potwierdziły wypełnione ankiety ewaluacyjne. W trakcie podsumowania nie było końca podziękowaniom zarówno dla autorek projektu, jego wnioskodawców i sponsorów. W charakterze gości w konferencji wzięli udział: Antoni Hrynkiewicz – Przewodniczący Rady Miejskiej w Dąbrowie Białostockiej, Ewa Czarniecka – Skarbnik Gminy Dąbrowa Białostocka , Leszek Kiejko – Sekretarz Gminy Dąbrowa Białostocka, Andrzej Kamliński – Prezes Fundacji Gama, Aneta Fiećko-Luty – Wiceprezes Fundacji Gama oraz przedstawiciele Prezydium Rady Rodziców Zespołu Szkół w Dąbrowie Białostockiej na czele z Przewodniczącym Czesławem Żukiem.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA