Umowa z Akademią Obrony Narodowej podpisana

W dniu 23 października 2013 roku nasza szkoła w realizacji swoich zadań uzyskała nowego partnera Akademię Obrony Narodowej w Warszawie. Ta najważniejsza uczelnia wojskowa funkcjonująca pod patronatem Ministra Obrony Narodowej będzie wspierać realizację kształcenia klas mundurowych i celnych działających w ramach Zespołu Szkół im. Generała Nikodema Sulika w Dąbrowie Białostockiej. Umowę ze strony szkoły podpisał dyrektor Jarosław Budnik, zaś w imieniu AON-u Dziekan Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego płk dr hab. Maciej Marszałek oraz Prodziekan ds. studenckich
dr Marlena Karnowska-Werner. Grupa z Dąbrowy w osobach dyrektora, Janusza Bielawskiego i 7 uczniów klasy II mundurowej i celnej zwiedziła następnie park militarny znajdujący się na terenie uczelni i wzięła udział we wszechnicy bezpieczeństwa na której gościem był były Premier RP Pan Leszek Miller. Na spotkaniu nie zabrakło wyższej kadry dowódczej na czele z Generałem Mieczysławem Bieńkiem. Dzień pobytu w Akademii Obrony Narodowej ilustrują zdjęcia.

IMG_8350

IMG_8353

IMG_8356

IMG_8361

AON Umowa (1)

AON Umowa (5)

AON Umowa (6)

AON Umowa (8)

AON Umowa (9)

AON Umowa (10)

AON Umowa (11)

AON Umowa (4)